Akcesoria meblowe dla Twojego wnętrza

Jesteś tutaj > Strona główna > Kontakt

Kontakt

ELWI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
75-847 Koszalin
ul. Wenedów 3E


Kierownik hurtowni


Rafał Soroka                  e-mail: rafal.soroka@elwi.pl        kom.: 728 587 906



Przedstawiciel handlowy



Marcin Chrzanowski         e-mail: marcin.chrzanowski@elwi.pl    kom.: 730 832 612



Daniel Ostrowski               e-mail: daniel.ostrowski@elwi.pl          kom.: 533 554 987



Dział Sprzedaży


Klaudia Brzozowska              e-mail: klaudia.brzozowska@elwi.pl          kom.: 728 587 701 

                                                                                                                                                                            

                                                                                                           kom.: 533 563 498


                                                                                         

Monika Paprocka                   e-mail: monika.paprocka@elwi.pl              kom.: 664 914 959


Dział Zaopatrzenia/ Magazyn Akcesoriów


Henryk Sobaniec             e-mail: henryk.sobaniec@elwi.pl                     
kom.: 608 534 827

                                                                                              


Księgowość


Monika Kopera                 e-mail: monika.kopera@elwi.pl                      kom.: 536 550 601


Godziny pracy sklepu:

Poniedziałek - piątek  8-18
Sobota -                   9-14