Cięcie

 

Cięcie płyt i blatów

Profesjonalne usługi cięcia płyt meblowych i blatów wykonujemy z uwzględnieniem najwyższej staranności. Realizując zlecenie, wykorzystujemy potencjał zdobytego przez lata doświadczenia. Nieodłącznym procesem pozwalającym nam na precyzyjne cięcie zgodnie z indywidualnymi potrzebami jest nowoczesna infrastruktura techniczna. Zaawansowane maszyny gwarantują estetyczne wykończenie oraz znacznie przyspieszają realizację zleceń bez względu na poziom zaawansowania. Ponadto praca na nowoczesnym sprzęcie umożliwia zachowanie dokładnego odwzorowania rozkroju materiału, co przekłada się na satysfakcjonujący efekt. W ramach usług współpracujemy z klientami w sposób transparentny, aby zapewnić im pełen komfort. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Na życzenie klientów wykonujemy cięcie płyt pojedynczych, a także pakietów wymagających większych zasobów maszynowych.

Optymalny sposób cięcia blatów

Dbamy o jakość wykonywanych usług na każdej płaszczyźnie. Zależy nam na wykonaniu zlecenia zgodnie z najwyższymi standardami zarówno pod kątem obsługi, jak i sposobu cięcia blatów. Dzięki komputerowemu rozkroju materiałów mamy pewność, że nasze zasoby wykorzystujemy w sposób maksymalny. Redukujemy ilość odpadów blatów i płyt meblowych, dzięki czemu nasi klienci doskonale wiedzą, że oddając w nasze ręce zlecenie, nie marnujemy cennego surowca. Optymalizacja i szybkość realizacji to nasz absolutny priorytet. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość usług w połączeniu z konkurencyjnymi cenami to gwarancja maksymalnej satysfakcji bez względu na rodzaj wykonywanego zlecenia oraz poziom jego skomplikowania.

Profesjonalne doradztwo w zakresie cięcia płyt meblowych

Nasza firma specjalizuje się między innymi w zakresie cięcia płyt meblowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wad i zalet poszczególnych materiałów, dlatego na przestrzeni lat wypracowaliśmy sprawdzone rozwiązania, pozwalające wykonać zlecenie rzetelnie oraz w pełni estetycznie. Schemat rozkroju materiału bądź cięcie zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów realizujemy z najwyższą starannością. Odbiorcy mogą liczyć na naszą pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia. Zależy nam, aby uzyskany efekt był w pełni satysfakcjonujący dla obu stron. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w optymalny sposób wykorzystać potencjał maszyn oraz wiedzy praktycznej, aby etap cięcia płyt nie ingerował w funkcjonalność materiału.

Wykonujemy profesjonalne usługi cięcia prostoliniowego materiałów drewnopochodnych na dowolny wymiar. Formatyzowanie płyt wiórowych surowych, wiórowych laminowanych, płyt pilśniowych, MDF, HDF, fornirowanych, blatów meblowych, sklejki, OSB, MFP możliwe jest dzięki nowoczesnej pile panelowej firmy FELDER. Stosowany przez nas komputerowy rozkrój gwarantuje optymalne wykorzystanie zakupionych przez Państwa materiałów (minimalizuje ilość odpadów).

W ramach usługi cięcia dokonujemy cięcia zgodnie ze schematem powstałym w wyniku optymalizacji rozkroju materiału, ale również na życzenie klienta możliwe jest cięcie według własnego rozkroju (np. w celu zachowania ciągu usłojenia) Tniemy pojedyncze sztuki, jak i pakiety płyt.