Oklejanie

Jeżeli doszli Państwo do wniosku, że czas odświeżyć w jakiś sposób dane pomieszczenie lub całe mieszkanie, to z pewnością bierzecie pod uwagę wymianę przynajmniej części mebli. Niestety, zakup nowego wyposażenia wiąże się z niemałymi kosztami. Znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest oklejanie płyt meblowych, którym nasza firma zajmuje się w profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Profesjonalne oklejanie płyt i blatów

Nasza firma oferuje w pełni profesjonalne usługi polegające na oklejaniu płyt i blatów dowolnej wielkości. Dysponujemy bowiem nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu stale podnosimy jakość naszych usług. Dzięki inwestycjom poczynionym w celu udoskonalania naszego warsztatu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa precyzyjnie oklejone płyty meblowe, bez względu na to czy proces ten musi zostać wykonany na elemencie prostym, czy krzywoliniowym.

Warto zwrócić także uwagę na to, iż oklejanie blatów wykonywane w siedzibie naszej firmy cechuje dbałość o szczegóły, dzięki czemu klienci otrzymują od nas estetycznie wykończone elementy. Każdy blat czy płyta meblowa, które trafiają do naszego warsztatu, są schludnie obrobione oraz dokładnie wyczyszczone, zanim zostaną oddane do użytku klienta.

Szeroki zakres usług okleinowania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować pełen zakres usług okleinowania. Dopasowujemy rodzaj kleju do koloru płyty oraz na życzenie klienta wykonujemy klejenie metodą bezspoinową przy pomocy gorącego, sprężonego powietrza. Efektem takiego zabiegu jest całkowite wyeliminowanie fugi klejowej, co ma znaczący wpływ na estetykę oklejanej płyty lub blatu. Ponadto nasi klienci mają do wyboru szeroki wybór oklein, które mogą być zastosowane na danym meblu. Po ustaleniach szczegółów oraz uwzględnieniu wizji klienta wykonujemy oklejanie blatów przy pomocy PCV, HPL czy ABS. Możliwe jest także skorzystanie z doklejek naturalnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i powierzenia nam swoich płyt meblowych. Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług wykonywanych przy pomocy sprzętu z najwyższej półki. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy są dostępni pod numerem telefonu oraz adresem mailowym, które widoczne są w zakładce “Kontakt”. Chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszą metodę oklejania. Można również skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego.