Aktualności

Design i funkcjonalność wnętrza kuchni zależą w dużej mierze od zastosowanych w niej dodatków. Ogromne znaczenie mają tu uchwyty meblowe. Do wyboru mamy naprawdę wiele rozwiązań o różnych wymiarach i kształtach. To właśnie one mogą zupełnie odmienić wnętrze i sprawić, że zyska zupełnie inny charakter. Jak dobrać uchwyty meblowe? O tym będzie nasz artykuł.

Każda osoba, urządzając swoją kuchnię, chce, aby była wygodna w codziennym użytkowaniu. Podnośniki do mebli, choć nie ważniejsze od samego umeblowania są bardzo ważnym akcesorium, które może ułatwiać codzienne funkcjonowanie w kuchni, szczególnie jeśli decydujemy się na zakup szafek potocznie nazywanych klapami. O ile każdy wie, że warto montować w nich podnośniki, nie każdy wie, jakie wybrać. Istnieje kilka rodzajów podnośników do mebli. Podpowiadamy, jakie wybrać i na co zwrócić uwagę.

 

Przednia część mebli kuchennych jest jednocześnie najbardziej widoczna i najbardziej wystawiona na działanie szkodliwych czynników, takich jak wysokie temperatury, zabrudzenia czy wilgoć. Rodzajów frontów kuchennych jest do wyboru sporo, i różnią się one od siebie rozmaitymi właściwościami. Kiedy zastanawiamy się jakie fronty kuchenne wybrać, rozważmy na których cechach najbardziej nam zależy. Poniżej zebraliśmy informacje na temat różnych rodzajów frontów kuchennych.

Meble lakierowane są eleganckie, szykowne i doskonale pasują do kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym. Takie wykończenie frontów optycznie zwiększa przestrzeń i rozjaśnia całe wnętrze odbijając światło. Jednak powierzchnie pokryte lakierem mogą dość łatwo ulec zarysowaniu. Brak odpowiedniej pielęgnacji i nieostrożne użytkowanie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia frontu lakierowanego. W poniższym tekście tłumaczymy jak czyścić fronty lakierowane tak, by ich nie zarysować oraz podpowiadamy sposoby zabezpieczenia mebli lakierowanych tak, by były piękne przez długie lata.

 

 Od 2 listopada nastąp zmiana godzin pracy hurtowni.

Od poniedziałku do piątku hurtownia czynna będzie w godzinach od 8.00 do 17.00.

W soboty od 9.00 do 14.00