O firmie

ELWI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to rodzinna, a jednocześnie nowocześnie i dynamicznie rozwijająca się firma utworzona w 1994 roku. Początkowo ELWI było zakładem zajmującym się przetwórstwem tworzyw sztucznych, jednak w 2000 roku całkowicie zmieniliśmy profil swojej działalności i od tego momentu funkcjonujemy w branży meblarskiej jako hurtownia. 

Nawiązując współpracę z jednym ze światowych producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych – firmą Pfleiderer, staliśmy się jednocześnie jedynym Autoryzowanym ich Przedstawicielem w Koszalinie, jak i jego okolicach.

 

 

Przedmiotem naszej działalności jest wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa i detaliczna. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje nie tylko materiały do produkcji mebli, ale również elementy wyposażenia wnętrz oraz płyty budowlane. To właśnie w Koszalinie mieści się siedziba firmy wraz z centrum magazynowym oraz sklep dla klientów detalicznych.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze technicznej oraz wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie sprostać zleceniom nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych.

Stawiamy na profesjonalną obsługę Klienta. Będąc rodzinnym przedsiębiorstwem, staramy się również utrzymywać taką atmosferę w pracy, co przekłada się na relacje z klientami. Naszym kapitałem są pracownicy/ludzie. Staramy się stworzyć zespół z ludzi pełnych pasji, kreatywności i posiadających wysoką wiedzę o branży. 

Towary w szerokim zakresie różnorodności są łatwo dostępne, dzięki dużym zasobom magazynowym. Natomiast te, które nie są dostępne od ręki, staramy się sprowadzić w możliwie najkrótszym terminie. Życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży.

Jakość, konkurencyjność cenowa oraz dostawy w krótkim czasie to główne zadania jakie przed sobą stawiamy. Na rynku regionalnym firma “ELWI” stanowi mocny i pewny punkt wśród dostawców dla większości producentów mebli. Mamy nadzieję, że jako prężny partner biznesowy rozwiniemy tę gałąź przemysłu w województwie zachodniopomorskim i nie tylko oraz staniemy się dla klientów firmą godną zaufania, służącą pomocą oraz wsparciem. 

 

 

Nasze cele:

  • Profesjonalna obsługa klienta,
  • Najwyższa jakość wykonywanych usług,
  • Szybka realizacja zleceń oraz dostaw do klientów,
  • Konkurencyjność cenowa,
  • Rozwój dotychczasowej działalności oraz poszukiwanie nowych przedsięwzięć.