Oklejanie płyt i blatów

Czy aby całkowicie odmienić wygląd naszych mebli, trzeba wymieniać je na nowe? Niekoniecznie! Gdy chcą Państwo odświeżyć pomieszczenie, wystarczy zmiana drobnych rzeczy: tekstyliów, dodatków, ale podobnie jest również w przypadku wspomnianych… mebli! Dokładnie mówimy o bardziej ekonomicznym rozwiązaniu, polegającym na oklejaniu krawędzi płyt meblowych, którym zajmuje się nasza firma. Zachęcamy do zapoznania się z usługą polegającą na oklejaniu krawędzi płyt meblowych i blatów, dzięki której każde wnętrze może zyskać zupełnie nowy charakter.

Profesjonalna usługa oklejania płyt meblowych

Na samym początku warto zaznaczyć, że oklejaniem krawędzi płyt meblowych zajmujemy się już od wielu lat. Oklejamy płyty oraz blaty dowolnej wielkości, co jest możliwe m.in. dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, ale też urządzeniom, jakimi dysponujemy. Jednym z wielu naszych atutów jest nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia w krótkim czasie. Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym zespołem, który każdego dnia podnosi swoją wiedzę i doszkala się, aby oferować klientom wysokiej jakości, profesjonalne usługi. Możemy wykonać dla Państwa usługę oklejania krawędzi płyt meblowych niezależnie od tego, czy do oklejenia jest element prosty, czy też krzywoliniowy. Ogromną wagę przywiązujemy do estetyki naszych elementów oraz ich schludnego wykończenia. Co więcej, dokładnie je obrabiamy i czyścimy, aby po dostarczeniu były od razu gotowe do zamontowania.

Warto zwrócić także uwagę na to, iż oklejanie krawędzi blatów wykonywane w siedzibie naszej firmy cechuje dbałość o szczegóły, dzięki czemu klienci otrzymują od nas estetycznie wykończone elementy. Każdy blat czy płyta meblowa, które trafiają do naszego warsztatu, są schludnie obrobione oraz dokładnie wyczyszczone, zanim zostaną oddane do użytku klienta.

Oklejanie płyt meblowych w praktyce - jak to wygląda?

Doskonale wiemy, że każdy nasz klient ma inne potrzeby - podobnie jest w przypadku usługi oklejania. Chętnie doradzamy naszym klientom w kwestii oklejania krawędzi płyt i blatów. Mowa tu m.in. o odpowiednim dopasowaniu rodzaju kleju do koloru. Na życzenie klienta możemy również wykonać klejenie metodą bezspoinową, wykorzystując do tego gorące, sprężone powietrze. Estetyka takiego oklejania jest jeszcze większa - dlaczego? Ponieważ wspomniany zabieg eliminuje fugę klejową, co wpływa na końcowy wygląd płyty lub blatu. Dysponujemy bardzo szerokim wyborem oklein, które możemy zastosować na wskazanym przez klienta meblu, aby osiągnąć maksymalną spójność pod względem jego wizerunku. Wykonujemy również oklejanie krawędzi blatów przy pomocy PCV, HPL czy ABS, a także doklejek naturalnych. Dysponując najwyższej jakości sprzętem oraz niezbędną wiedzą i doświadczeniem, naszym klientom gwarantujemy wykonanie usługi oklejania na najwyższym poziomie. Chętnie też doradzimy - w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oklejanie płyt meblowych - szybka zmiana!

Chcesz coś zmienić w swoim mieszkaniu i szukasz ekonomicznego rozwiązania? Chcesz czegoś więcej niż wymiany tekstyliów czy dodatków? Nie musisz od razu kupować nowych mebli. Proponujemy oklejanie krawędzi płyt meblowych, dzięki czemu o wiele mniejszym kosztem zmienisz wygląd i charakter swoich pomieszczeń. Nasza ogromna wiedza i doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia sprawiają, że oklejamy blaty dowolnej wielkości. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu realizujemy nawet trudne i wymagające zlecenia w krótkim czasie. Każdego dnia szkolimy się i podnosimy swoją wiedzę, aby oferowane przez nas usługi były profesjonalne i jak najwyższej jakości.

Szeroki zakres usług

Oklejamy krawędzie płyt meblowych złożone zarówno z elementów prostych, jak i krzywoliniowych. Dbamy o estetykę i schludne wykończenie elementów, a oklejane przez nas blaty są dokładnie wyczyszczone i obrabiane, dzięki czemu klient otrzymuje produkt gotowy do zamontowania. Pomagamy klientom w dopasowaniu odpowiedniego rodzaju kleju do koloru. Wykonujemy również klejenie metodą bezspoinową, które eliminuje fugę klejową, co ma wpływ na końcowy wygląd płyty czy blatu. Oklejamy też blaty przy pomocy PCV, HPL czy ABS, a także doklejek naturalnych. Kolor czy wzór możesz wybrać zgodnie ze swoim upodobaniem i wizją. Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom otrzymasz meble zgodne ze swoim wyobrażeniem i odświeżysz pomieszczenie przy niewielkim nakładzie kosztów. Chętnie doradzimy w wyborze zarówno koloru, jak i metody klejenia - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Sprawdź naszą ofertę: Płyty meblowe | Uchwyty meblowe kuchenne | Płyty meblowe na wymiar | Płyty przyblatowe